Παρασκευή, 28 Ιουλίου 2017
Οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου μας μπορούν να συναντώνται με τους εκπαιδευτικούς του σχολείου και να ενημερώνονται για την πρόοδο των παιδιών τους κάθε Τετάρτη τις ακόλουθες ώρες:
   ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                  ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ                        ΤΕΤΑΡΤΗ
          Ώρα υποδοχής γονέων
1.  Αρμάος Ιωσήφ  Μαθηματικός/Διευθυντής              08.15-14.00
2.  Σταθόπουλος Άγγελος  Τεχνολογίας/Υποδιευθυντής                    08.15-14.00
3.  Παπανίκου Ιωάννα  Θεολόγος                    10.50-11.55
4.  Βαβάση Αναστασία
 Θεολόγος                    11.45-12.40
5.  Μάνου Θεοδώρα  Φιλόλογος                    10.50-11.55
6. Σπυροπούλου Παναγιώτα
 Φιλόλογος                    10.50-11.55
7. Φουρφουρή Πολυτίμη  Φιλόλογος                      09.55-11.00
8. Γρίλλια Μαρία  Φιλόλογος                    09.55-11.00
9. Μαρκόπουλος Ιωάννης  Φιλόλογος                    09.55-11.00
10. Βουρβουλάκη Φιλιππία  Φιλόλογος                    10.50-11.55
11.  Κεφαλά Θεοδώρα  Φιλόλογος                     11.45-12.40
12. Μπράβου Αικατερίνη
 Φιλόλογος

       ΠΕΜΠΤΗ 10.50-11.55

13. Ροκανά Σοφία  Μαθηματικός                   10.50-11.55
14.  Γιαννακούρα Παναγιώτα
 Μαθηματικός

                  09.55-11.00

15.  Καλάργυρος Άρης  Φυσικός                    10.05-13.20
16. Σταθοπούλου Αναστασία Γεωλόγος                    09.55-11.00
17.  Παπαζήσιμος Γεώργιος
 Φυσικός       ΠΕΜΠΤΗ 10.50-11.55
18.  Μπαμιά Κλεοπάτρα  Γαλλικών                    10.05-13.20
19.  Φύλλου Ακριβή  Αγγλικών                      09.10-10.05
20.  Μπαφατάκη Χαρούλα  Αγγλικών                      09.55-11.00
21.  Σιούτη Ευγενία
 Γερμανικών                      11.45-12.40
22.  Δάφνος Ελευθέριος  Καλλιτεχνικών         ΠΕΜΠΤΗ  11.45-12.40
23.  Ανδριόπουλος Κωνσταντίνος  Φυσικής Αγωγής
                 10.50-11.55
24.  Βουτυρέας Δημήτριος
 Φυσικής Αγωγής
           ΤΡΙΤΗ 10.50-11.55
25.  Βάκα Θεοδώρα  Οικιακής Οικονομίας
           ΤΡΙΤΗ 09.55-11.00
26.  Φέγγη Θεοδώρα
 Μουσικής
                       09.55-11.00
27.  Κατσινέλου Γεωργία
 Πληροφορικής
          ΤΡΙΤΗ   09.55-11.00
28.  Γκανάσου Παναγιώτα  Πληροφορικής          ΠΕΜΠΤΗ 10.50-11.55
29.
 Κατσιπόδα Καλιρρόη  Πληροφορικής

           ΤΡΙΤΗ 09.00-10.00

30.  Γερακανάκη Μαρία  Τεχνολογίας
                      10.50-11.55
31.    Καλλιτσουνάκης Ηλίας  Τεχνολογίας             ΤΡΙΤΗ 09.55-11.00

 

 

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com